Zapala się niski poziom oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jaksebastian
    Classic
    • 2012
    • 5

    Zapala się niski poziom oleju

    już 3 tygodnie jeżdzę z tą palącą się kontrolką i nic sie nie dzieje. nie szarpie, nie gaśnie ,nie dymi,pali na dotyk. czy to nie jest jakaś" pierdułka?"albo jakieś błędy w elektryce? Dlaczego serwis trzykrotnie to badając nic nie stwierdził???????? dalej nie wiedzą co to jest?
    Ktoś może miał podobny problem??? czy jest może w trójmieście jakiś konkretny mechanik -elektryk który powie o co chodzi???
  • danielxx1
    Classic
    • 2010
    • 22

    #2
    Zapala się niski poziom oleju

    Witam ! , od jakiegoś czasu zapala mi się niski poziom oleju na pomarańczowo oczywiście stan oleju jest max , po otwarciu maski przez 30s. gaśnie ale po ok 100km znowu się zapala.
    I druga rzecz to nie działa mi samo poziomowanie xenonów, niby przerwa na masie przy czujniku z przodu dzisiaj sprawdzałem kable czyściłem wtyki i dalej nic powoli mam już dość tego auta....!. Może ktoś pomóc z góry dzięki, a chodzi o RS-a 2,0 170KM Diesel 2006r.

    Komentarz

    • tom2212
      RS
      • 2008
      • 3892

      #3
      a co na to vag ?

      Komentarz

      • danielxx1
        Classic
        • 2010
        • 22

        #5
        no jeśli chodzi o światła to vag wskazał na przerwa na masie lewy przód czujnik położenia świateł a czujniku poziomu oleju nic wskazania prawidłowe

        Komentarz

        • tom2212
          RS
          • 2008
          • 3892

          #6
          Zamieszczone przez danielxx1
          czujniku poziomu oleju nic wskazania prawidłowe
          olej może być rzadki :| kiedy wymieniałeś ?

          Komentarz

          • danielxx1
            Classic
            • 2010
            • 22

            #7
            olej wymieniałem w czerwcu, octavkę kupiłem w maju z niemiec była stuknięta w lewy przód gość mi ją zrobił i twierdził że wszystko powymieniał oleje filtry itd., ale do końca mu nie wierzyłem, pojechałem więc na początek do ASO i powymieniali mi filtry no i olej niby 5W30 LONG LIVE na 30tys. po czym okazało się że mam wyciek na łączeniu węża z interculerem i wtedy zapalił mi się pierwszy raz niski poziom oczywiście dolałem [kupiłem taki sam olej] ale problem się pojawia co jakiś czas autko ma przejechane 69tys. ja zrobiłem na wymienionym oleju ok 5tys. A teraz pytanko z innej beczki-- jako że każde podpięcie pod kompa to wydatek od stówki w górę a podpinać trzeba z każdą pierdołą to skąd wziąć oprogramowanie diagnostyczne tj. vaga?, bo widzę że będzie mi dość często potrzebny. Z góry dzięki.

            [ Dodano: Nie 07 Lis, 10 12:17 ]
            to mój nr gg 1748517 jakby ktoś miał ochotę pomóc.

            Komentarz

            • piotrek_gdy
              RS
              • 2008
              • 7723
              • Volkswagen
              • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

              #8
              danielxx1, powertuj troszke forum- znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
              a w razie czego możesz podjechac na lokalnego spota- koledzy pomogą
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz

              Pracuję...